Відгуки про компанію «НаСвязи»®
- Василь Ш.
- Александр Д.
- Олександр О.
все прийшло, але дисплей не сподобався живтий відтінок тусклий, я брав на техно 6 дешевшого він більш цікавіший, але все норм. клей для екрана супер, Рекомендую цього продавця
- сергей Л.
все підійшло , все працює !
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСергій М.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaТетяна Я.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВіталій К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaПокупець
- Угода на маркетплейсі Prom.uaПетро Ч.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaМаксим Т.
