Підсвічування для мікроскопів SUNSHINE SS-033C світлодіодне
-8%




У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: SUNSHINE;
Модель: SS-033C;
Країна-виробник: Китай;
Тип кріплення: різьба;
Діаметр посадкового місця (мм): 48;
Регулятор яскравості підсвічування: є;
Тип живлення: USB;
Довжина кабелю живлення (м): 1,28;
Колір: чорний.
---
Хороша освітленість предмета вивчення - запорука яскравого та чіткого зображення.
Світлодіодні підсвічування яскравіші, економічніші та надійніші за галогенні лампи, що використовуються в цих цілях раніше. Також це підсвічування залишає постійною колірну температуру при регулюванні інтенсивності.
У контексті ремонту цифрової техніки мікроскопи використовуються для візуального дослідження дрібної електроніки щодо наявності пошкоджень або їх відсутності. Пайка чіпів, доріжок контактів, мікросхем з урахуванням їх сучасних розмірів неможлива без збільшення - зір не дозволяє побачити, наприклад, мікротріщини в пайці або проконтролювати позиціонування припаєних елементів.
Також при використанні мікроскопа набагато менше напружуються очі, що складно переоцінити у довгостроковій перспективі. придбати з доставкою по всій Україні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunshine |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Довжина | 64 мм |
| Живлення | USB |
| Особливості | Пилозахисний фільтр |
| Тип підсвічування | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | USB В |
- Ціна: 859 ₴
