Паяльна станція YA XUN YX-878D++ (700W) турбінна (фен 100-450°C та паяльник 200-450°C)
-8%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: YaXUN;
Модель: YX-878D++;
Країна-виробник: Китай;
Габарити основного блоку (Д × Ш × В, мм): 150 × 100 × 140;
Тип жала паяльника: 900M;
Кількість жал в комплекті: 1;
Температурний діапазон паяльника (ºC): 200 – 480;
Напруга живлення паяльника (В): 24;
Споживана потужність паяльника (Вт): 90;
Тип повітряного нагнітача: турбінний;
Продуктивність нагнітача повітря (літр/хв): 24;
Температурний діапазон фена (ºC): 100 – 500;
Споживана потужність фена (Вт): 550;
Кількість насадок для фена: 3;
Гарантія (міс): 6.
---
Паяльна станція YA XUN YX 878D++ - це турбінна паяльна станція з блоком живлення, кнопками регулювання температури фена та паяльника, двома екранами, що показують температуру фена та паяльника. Температура регулюється дискретно через 1 градус шляхом натискання кнопки. Керамічне жало виготовлено з якісного матеріалу, забезпечуючи тривалий термін служби нагрівального елемента.
Перевагами даної станції є автоматичне зниження температури при припиненні роботи зі станицею (відбувається за рахунок взаємодії фена та тримача, який оснащений спеціальним датчиком, який спрацьовує в той момент, коли фен ставлять у тримач) і універсальність і взаємозамінність тис паяльника.
Паяльна станція - апарат для комплексного вирішення роботи з паяння. Дає можливість повного контролю паяння (швидке перемикання з високою до низької температури та навпаки). Стабільна підтримка заданих параметрів нівелює ризик перегріву сусідніх елементів чи основи.
Індикація температури зазвичай виведена на цифровий дисплей і регулюється або кнопками з кроком один градус, або плавним регулятором. Також бувають аналогові моделі.
Станції з феном поділяються на 2 групи: турбінні та компресорні.
У турбінних потік повітря створюється в ручці фена, в компресорних нагнітачах холодного повітря розміщений в корпусі станції.
Паяльна станція YA XUN YX 878D++ знайде своє застосування при демонтажі, монтажі, пайці різних елементів корпусів PLCC, SOIC, QFP і т.д. придбати з доставкою по всій Україні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ya Xun |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Вага | 2 кг |
| Тип паяльної станції | Термоповітряна |
| Напруга живлення | 220 В |
| Тип повітряного нагнітача | Турбінний |
| Індикація | Цифрова |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 140 мм |
| Фен гарячого повітря | |
| Продуктивність нагнітача повітря | 120 літр/хв |
| Максимальна робоча температура фена | 450 град. |
| Мінімальна робоча температура фена | 100 град. |
| Кількість насадок | 3 шт. |
| Паяльник | |
| Максимальна робоча температура паяльника | 450 град. |
| Мінімальна робоча температура паяльника | 200 град. |
| Тип жала паяльника | 900M |
- Ціна: 2 524 ₴
